Terminarz

Drużyna: PTS Rodło Górniki

Sezon: Sezon 2020/21

Liga: Klasa A

Kolejka 1

Gospodarze Wynik
LKS Żyglin 5 : 1 LKS Iskra Połomia
LKS PIAST OŻAROWICE 1 : 1 LKS Przyszłość Chechło Nowe
KS Orzeł Bobrowniki 1 : 2 TS Iskra Lasowice
LKS Tempo Stolarzowice 1 : 3 LKS Orzeł Nakło Śl.
GKS Rozbark Bytom 3 : 1 KS Orkan Dąbrówka Wielka
LKS Unia Świerklaniec 3 : 3 KS Nitron Krupski Młyn
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 2

Gospodarze Wynik
KS Nitron Krupski Młyn 4 : 2 LKS Tempo Stolarzowice
UKS Sokół Zbrosławice 1 : 2 KS Orzeł Bobrowniki
LKS PIAST OŻAROWICE 6 : 0 TS Iskra Lasowice
LKS Przyszłość Chechło Nowe 2 : 0 LKS Unia Świerklaniec
TS Gwarek II Tarnowskie Góry 6 : 0 GKS Rozbark Bytom
KS Orkan Dąbrówka Wielka 1 : 6 LKS Żyglin
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 3

Gospodarze Wynik
KS Orzeł Bobrowniki 1 : 4 LKS Iskra Połomia
LKS Tempo Stolarzowice 1 : 1 LKS Przyszłość Chechło Nowe
LKS Żyglin 0 : 1 TS Gwarek II Tarnowskie Góry
LKS Orzeł Nakło Śl. 3 : 4 KS Nitron Krupski Młyn
LKS PIAST OŻAROWICE 3 : 2 UKS Sokół Zbrosławice
LKS Unia Świerklaniec 3 : 0 TS Iskra Lasowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 4

Gospodarze Wynik
LKS Iskra Połomia 1 : 5 LKS PIAST OŻAROWICE
GKS Rozbark Bytom 3 : 1 LKS Żyglin
LKS Przyszłość Chechło Nowe 1 : 4 LKS Orzeł Nakło Śl.
TS Iskra Lasowice 2 : 4 LKS Tempo Stolarzowice
UKS Sokół Zbrosławice 1 : 1 LKS Unia Świerklaniec
KS Orkan Dąbrówka Wielka 4 : 1 KS Orzeł Bobrowniki
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 5

Gospodarze Wynik
KS Orzeł Bobrowniki 0 : 4 TS Gwarek II Tarnowskie Góry
LKS Tempo Stolarzowice 1 : 2 UKS Sokół Zbrosławice
LKS Orzeł Nakło Śl. 2 : 3 TS Iskra Lasowice
LKS Unia Świerklaniec 4 : 4 LKS Iskra Połomia
KS Nitron Krupski Młyn 0 : 0 LKS Przyszłość Chechło Nowe
LKS PIAST OŻAROWICE 1 : 1 KS Orkan Dąbrówka Wielka
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 6

Gospodarze Wynik
KS Orzeł Bobrowniki 2 : 2 GKS Rozbark Bytom
KS Nitron Krupski Młyn 0 : 1 TS Iskra Lasowice
LKS Iskra Połomia 2 : 1 LKS Tempo Stolarzowice
UKS Sokół Zbrosławice 1 : 9 LKS Orzeł Nakło Śl.
TS Gwarek II Tarnowskie Góry 3 : 0 LKS PIAST OŻAROWICE
KS Orkan Dąbrówka Wielka 2 : 3 LKS Unia Świerklaniec
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 7

Gospodarze Wynik
LKS Orzeł Nakło Śl. 3 : 1 LKS Iskra Połomia
KS Orzeł Bobrowniki 0 : 3 LKS Żyglin
LKS PIAST OŻAROWICE 1 : 2 GKS Rozbark Bytom
LKS Unia Świerklaniec 1 : 5 TS Gwarek II Tarnowskie Góry
LKS Przyszłość Chechło Nowe 4 : 1 TS Iskra Lasowice
LKS Tempo Stolarzowice 2 : 1 KS Orkan Dąbrówka Wielka
KS Nitron Krupski Młyn 2 : 3 UKS Sokół Zbrosławice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 8

Gospodarze Wynik
LKS Unia Świerklaniec 1 : 5 GKS Rozbark Bytom
LKS Iskra Połomia 3 : 4 KS Nitron Krupski Młyn
KS Orkan Dąbrówka Wielka 1 : 6 LKS Orzeł Nakło Śl.
LKS Żyglin 4 : 3 LKS PIAST OŻAROWICE
TS Gwarek II Tarnowskie Góry 3 : 3 LKS Tempo Stolarzowice
UKS Sokół Zbrosławice 1 : 3 LKS Przyszłość Chechło Nowe
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 9

Gospodarze Wynik
LKS Orzeł Nakło Śl. 1 : 0 TS Gwarek II Tarnowskie Góry
LKS Tempo Stolarzowice 0 : 4 GKS Rozbark Bytom
TS Iskra Lasowice 2 : 3 UKS Sokół Zbrosławice
KS Nitron Krupski Młyn 4 : 1 KS Orkan Dąbrówka Wielka
LKS Przyszłość Chechło Nowe 5 : 1 LKS Iskra Połomia
LKS Unia Świerklaniec 1 : 4 LKS Żyglin
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 10

Gospodarze Wynik
LKS Żyglin 3 : 1 LKS Tempo Stolarzowice
KS Orzeł Bobrowniki 0 : 4 LKS PIAST OŻAROWICE
LKS Iskra Połomia 3 : 1 TS Iskra Lasowice
TS Gwarek II Tarnowskie Góry 7 : 2 KS Nitron Krupski Młyn
KS Orkan Dąbrówka Wielka 0 : 5 LKS Przyszłość Chechło Nowe
LKS Orzeł Nakło Śl. 2 : 0 GKS Rozbark Bytom
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 11

Gospodarze Wynik
KS Nitron Krupski Młyn 5 : 1 GKS Rozbark Bytom
TS Iskra Lasowice 1 : 5 KS Orkan Dąbrówka Wielka
LKS Orzeł Nakło Śl. 1 : 6 LKS Żyglin
UKS Sokół Zbrosławice 0 : 1 LKS Iskra Połomia
LKS Unia Świerklaniec 1 : 3 KS Orzeł Bobrowniki
LKS Przyszłość Chechło Nowe 2 : 2 TS Gwarek II Tarnowskie Góry
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 12

Gospodarze Wynik
KS Orzeł Bobrowniki 2 : 4 LKS Tempo Stolarzowice
LKS PIAST OŻAROWICE 11 : 0 LKS Unia Świerklaniec
LKS Przyszłość Chechło Nowe 2 : 1 GKS Rozbark Bytom
LKS Żyglin 1 : 0 KS Nitron Krupski Młyn
TS Gwarek II Tarnowskie Góry 7 : 1 TS Iskra Lasowice
KS Orkan Dąbrówka Wielka 2 : 2 UKS Sokół Zbrosławice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 13

Gospodarze Wynik
UKS Sokół Zbrosławice 1 : 4 TS Gwarek II Tarnowskie Góry
LKS Iskra Połomia 2 : 1 KS Orkan Dąbrówka Wielka
TS Iskra Lasowice 5 : 8 GKS Rozbark Bytom
LKS Przyszłość Chechło Nowe 3 : 1 LKS Żyglin
LKS Orzeł Nakło Śl. 7 : 1 KS Orzeł Bobrowniki
LKS PIAST OŻAROWICE 2 : 3 LKS Tempo Stolarzowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 14

Gospodarze Wynik
TS Gwarek II Tarnowskie Góry 5 : 0 LKS Iskra Połomia
KS Orzeł Bobrowniki 1 : 7 KS Nitron Krupski Młyn
LKS PIAST OŻAROWICE 3 : 2 LKS Orzeł Nakło Śl.
LKS Żyglin 6 : 1 TS Iskra Lasowice
LKS Unia Świerklaniec 5 : 2 LKS Tempo Stolarzowice
UKS Sokół Zbrosławice 1 : 7 GKS Rozbark Bytom
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 15

Gospodarze Wynik
LKS Przyszłość Chechło Nowe 7 : 0 KS Orzeł Bobrowniki
LKS Iskra Połomia 1 : 3 GKS Rozbark Bytom
LKS Orzeł Nakło Śl. 4 : 0 LKS Unia Świerklaniec
KS Nitron Krupski Młyn 0 : 2 LKS PIAST OŻAROWICE
KS Orkan Dąbrówka Wielka 2 : 1 TS Gwarek II Tarnowskie Góry
UKS Sokół Zbrosławice 0 : 4 LKS Żyglin
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 16

Gospodarze Wynik
LKS Przyszłość Chechło Nowe 4 : 2 LKS PIAST OŻAROWICE
LKS Orzeł Nakło Śl. 5 : 0 LKS Tempo Stolarzowice
LKS Iskra Połomia 0 : 2 LKS Żyglin
TS Iskra Lasowice 2 : 3 KS Orzeł Bobrowniki
KS Orkan Dąbrówka Wielka 1 : 2 GKS Rozbark Bytom
KS Nitron Krupski Młyn 4 : 0 LKS Unia Świerklaniec
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 17

Gospodarze Wynik
LKS Tempo Stolarzowice 2 : 1 KS Nitron Krupski Młyn
GKS Rozbark Bytom 2 : 1 TS Gwarek II Tarnowskie Góry
TS Iskra Lasowice 3 : 2 LKS PIAST OŻAROWICE
KS Orzeł Bobrowniki 1 : 1 UKS Sokół Zbrosławice
LKS Żyglin 5 : 0 KS Orkan Dąbrówka Wielka
LKS Unia Świerklaniec 0 : 3 LKS Przyszłość Chechło Nowe
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 18

Gospodarze Wynik
LKS Przyszłość Chechło Nowe 4 : 2 LKS Tempo Stolarzowice
TS Gwarek II Tarnowskie Góry 1 : 5 LKS Żyglin
LKS Iskra Połomia 5 : 1 KS Orzeł Bobrowniki
KS Nitron Krupski Młyn 2 : 3 LKS Orzeł Nakło Śl.
TS Iskra Lasowice 3 : 0 LKS Unia Świerklaniec
UKS Sokół Zbrosławice 2 : 0 LKS PIAST OŻAROWICE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 19

Gospodarze Wynik
LKS Tempo Stolarzowice 6 : 0 TS Iskra Lasowice
KS Orzeł Bobrowniki 0 : 4 KS Orkan Dąbrówka Wielka
LKS Żyglin 7 : 3 GKS Rozbark Bytom
LKS Orzeł Nakło Śl. 2 : 3 LKS Przyszłość Chechło Nowe
LKS PIAST OŻAROWICE 2 : 0 LKS Iskra Połomia
LKS Unia Świerklaniec 0 : 3 UKS Sokół Zbrosławice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 20

Gospodarze Wynik
LKS Iskra Połomia 3 : 0 LKS Unia Świerklaniec
LKS Przyszłość Chechło Nowe 5 : 3 KS Nitron Krupski Młyn
TS Gwarek II Tarnowskie Góry 3 : 0 KS Orzeł Bobrowniki
KS Orkan Dąbrówka Wielka 1 : 1 LKS PIAST OŻAROWICE
TS Iskra Lasowice 4 : 0 LKS Orzeł Nakło Śl.
UKS Sokół Zbrosławice 3 : 1 LKS Tempo Stolarzowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 21

Gospodarze Wynik
GKS Rozbark Bytom 1 : 1 KS Orzeł Bobrowniki
LKS Tempo Stolarzowice 0 : 0 LKS Iskra Połomia
TS Iskra Lasowice 3 : 2 KS Nitron Krupski Młyn
LKS Orzeł Nakło Śl. 7 : 1 UKS Sokół Zbrosławice
LKS Unia Świerklaniec 1 : 4 KS Orkan Dąbrówka Wielka
LKS PIAST OŻAROWICE 0 : 3 TS Gwarek II Tarnowskie Góry
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 22

Gospodarze Wynik
LKS Iskra Połomia 1 : 4 LKS Orzeł Nakło Śl.
UKS Sokół Zbrosławice 3 : 6 KS Nitron Krupski Młyn
LKS Żyglin 3 : 0 KS Orzeł Bobrowniki
KS Orkan Dąbrówka Wielka 1 : 0 LKS Tempo Stolarzowice
TS Iskra Lasowice 1 : 1 LKS Przyszłość Chechło Nowe
TS Gwarek II Tarnowskie Góry 2 : 0 LKS Unia Świerklaniec
GKS Rozbark Bytom 1 : 2 LKS PIAST OŻAROWICE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 23

Gospodarze Wynik
LKS Przyszłość Chechło Nowe 4 : 1 UKS Sokół Zbrosławice
LKS Tempo Stolarzowice 1 : 4 TS Gwarek II Tarnowskie Góry
KS Nitron Krupski Młyn 4 : 0 LKS Iskra Połomia
GKS Rozbark Bytom 3 : 2 LKS Unia Świerklaniec
LKS PIAST OŻAROWICE 1 : 2 LKS Żyglin
LKS Orzeł Nakło Śl. 0 : 2 KS Orkan Dąbrówka Wielka
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 24

Gospodarze Wynik
LKS Iskra Połomia 1 : 3 LKS Przyszłość Chechło Nowe
LKS Żyglin 9 : 0 LKS Unia Świerklaniec
GKS Rozbark Bytom 3 : 0 LKS Tempo Stolarzowice
UKS Sokół Zbrosławice 5 : 1 TS Iskra Lasowice
TS Gwarek II Tarnowskie Góry 0 : 1 LKS Orzeł Nakło Śl.
KS Orkan Dąbrówka Wielka 2 : 0 KS Nitron Krupski Młyn
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 25

Gospodarze Wynik
KS Nitron Krupski Młyn 3 : 1 TS Gwarek II Tarnowskie Góry
TS Iskra Lasowice 3 : 2 LKS Iskra Połomia
GKS Rozbark Bytom 4 : 3 LKS Orzeł Nakło Śl.
LKS PIAST OŻAROWICE 0 : 1 KS Orzeł Bobrowniki
LKS Tempo Stolarzowice 1 : 4 LKS Żyglin
LKS Przyszłość Chechło Nowe 0 : 1 KS Orkan Dąbrówka Wielka
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 26

Gospodarze Wynik
KS Orkan Dąbrówka Wielka 1 : 1 TS Iskra Lasowice
LKS Iskra Połomia 2 : 1 UKS Sokół Zbrosławice
TS Gwarek II Tarnowskie Góry 1 : 3 LKS Przyszłość Chechło Nowe
LKS Żyglin 0 : 3 LKS Orzeł Nakło Śl.
GKS Rozbark Bytom 5 : 0 KS Nitron Krupski Młyn
KS Orzeł Bobrowniki 3 : 0 LKS Unia Świerklaniec
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 27

Gospodarze Wynik
LKS Unia Świerklaniec 0 : 3 LKS PIAST OŻAROWICE
TS Iskra Lasowice 2 : 2 TS Gwarek II Tarnowskie Góry
KS Nitron Krupski Młyn 0 : 0 LKS Żyglin
GKS Rozbark Bytom 2 : 2 LKS Przyszłość Chechło Nowe
LKS Tempo Stolarzowice 4 : 0 KS Orzeł Bobrowniki
UKS Sokół Zbrosławice 1 : 0 KS Orkan Dąbrówka Wielka
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 28

Gospodarze Wynik
KS Orzeł Bobrowniki 2 : 5 LKS Orzeł Nakło Śl.
GKS Rozbark Bytom 6 : 0 TS Iskra Lasowice
LKS Żyglin 3 : 0 LKS Przyszłość Chechło Nowe
LKS Tempo Stolarzowice 1 : 2 LKS PIAST OŻAROWICE
TS Gwarek II Tarnowskie Góry 0 : 0 UKS Sokół Zbrosławice
KS Orkan Dąbrówka Wielka 4 : 1 LKS Iskra Połomia
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 29

Gospodarze Wynik
LKS Tempo Stolarzowice 3 : 0 LKS Unia Świerklaniec
LKS Orzeł Nakło Śl. 5 : 2 LKS PIAST OŻAROWICE
LKS Iskra Połomia 0 : 3 TS Gwarek II Tarnowskie Góry
TS Iskra Lasowice 2 : 10 LKS Żyglin
KS Nitron Krupski Młyn 3 : 0 KS Orzeł Bobrowniki
GKS Rozbark Bytom 4 : 0 UKS Sokół Zbrosławice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 30

Gospodarze Wynik
KS Orzeł Bobrowniki 0 : 3 LKS Przyszłość Chechło Nowe
GKS Rozbark Bytom 6 : 1 LKS Iskra Połomia
LKS Żyglin 4 : 0 UKS Sokół Zbrosławice
LKS PIAST OŻAROWICE 5 : 2 KS Nitron Krupski Młyn
LKS Unia Świerklaniec 0 : 3 LKS Orzeł Nakło Śl.
TS Gwarek II Tarnowskie Góry 3 : 1 KS Orkan Dąbrówka Wielka
Więcej na Łączy Nas Piłka

Składki

Moja Płatność

LikeBox

Tabela

Terminarz

PTS Rodło Górniki

Kolejka: 20

LKS Iskra Połomia  3 : LKS Unia Świerklaniec
LKS Przyszłość Chechło Nowe  5 : KS Nitron Krupski Młyn
TS Gwarek II Tarnowskie Góry  3 : KS Orzeł Bobrowniki
KS Orkan Dąbrówka Wielka  1 : LKS PIAST OŻAROWICE
TS Iskra Lasowice  4 : LKS Orzeł Nakło Śl.
UKS Sokół Zbrosławice  3 : LKS Tempo Stolarzowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kalendarium

2023-01-05
czwartek

Marcin Osmańczyk

Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 0

Liczba odwiedzin łącznie: 46733

Statystyki Szczegółowe

TRENINGI

Treningi:
Wtorek i Czwartek 18:00
Ul. Sportowa 8, 41-936 Bytom

Spotkania