Terminarz dla klubu: GKS Rozbark Bytom

Sezon: Sezon 2020/21

Klasa A

Rodzaj Kolejka Data Gospodarze Wynik Goście
L 1 2020-08-08 17:00 GKS Rozbark Bytom 3 : 1 KS Orkan Dąbrówka Wielka
L 2 2020-08-16 11:00 TS Gwarek II Tarnowskie Góry 6 : 0 GKS Rozbark Bytom
L 4 2020-08-29 17:00 GKS Rozbark Bytom 3 : 1 LKS Żyglin
L 5 2020-09-06 16:00 PTS Rodło Górniki 1 : 4 GKS Rozbark Bytom
L 6 2020-09-12 16:00 KS Orzeł Bobrowniki 2 : 2 GKS Rozbark Bytom
L 7 2020-09-19 16:00 LKS PIAST OŻAROWICE 1 : 2 GKS Rozbark Bytom
L 8 2020-09-26 16:00 LKS Unia Świerklaniec 1 : 5 GKS Rozbark Bytom
L 9 2020-10-03 15:00 LKS Tempo Stolarzowice 0 : 4 GKS Rozbark Bytom
L 11 2020-10-17 15:00 KS Nitron Krupski Młyn 5 : 1 GKS Rozbark Bytom
L 12 2020-10-24 15:00 LKS Przyszłość Chechło Nowe 2 : 1 GKS Rozbark Bytom
L 13 2020-10-31 14:00 TS Iskra Lasowice 5 : 8 GKS Rozbark Bytom
L 14 2020-11-07 14:30 UKS Sokół Zbrosławice 1 : 7 GKS Rozbark Bytom
L 10 2020-11-11 13:00 LKS Orzeł Nakło Śl. 2 : 0 GKS Rozbark Bytom
L 15 2020-11-14 13:30 LKS Iskra Połomia 1 : 3 GKS Rozbark Bytom
L 21 2021-04-24 15:00 GKS Rozbark Bytom 1 : 1 KS Orzeł Bobrowniki
L 22 2021-05-02 17:00 GKS Rozbark Bytom 1 : 2 LKS PIAST OŻAROWICE
L 23 2021-05-08 17:00 GKS Rozbark Bytom 3 : 2 LKS Unia Świerklaniec
L 16 2021-05-12 18:00 KS Orkan Dąbrówka Wielka 1 : 2 GKS Rozbark Bytom
L 24 2021-05-15 17:00 GKS Rozbark Bytom 3 : 0 LKS Tempo Stolarzowice
L 25 2021-05-22 17:00 GKS Rozbark Bytom 4 : 3 LKS Orzeł Nakło Śl.
L 27 2021-05-29 17:00 GKS Rozbark Bytom 2 : 2 LKS Przyszłość Chechło Nowe
L 17 2021-06-02 18:00 GKS Rozbark Bytom 2 : 1 TS Gwarek II Tarnowskie Góry
L 28 2021-06-05 17:00 GKS Rozbark Bytom 6 : 0 TS Iskra Lasowice
L 29 2021-06-12 17:15 GKS Rozbark Bytom 4 : 0 UKS Sokół Zbrosławice
L 30 2021-06-19 17:00 GKS Rozbark Bytom 6 : 1 LKS Iskra Połomia
L 26 2021-06-22 19:30 GKS Rozbark Bytom 5 : 0 KS Nitron Krupski Młyn
L 19 2021-06-26 17:00 LKS Żyglin 7 : 3 GKS Rozbark Bytom
L 20 2021-06-30 18:00 GKS Rozbark Bytom 5 : 0 PTS Rodło Górniki

Składki

Moja Płatność

LikeBox

Tabela

Terminarz

PTS Rodło Górniki

Kolejka: 20

LKS Iskra Połomia  3 : LKS Unia Świerklaniec
LKS Przyszłość Chechło Nowe  5 : KS Nitron Krupski Młyn
TS Gwarek II Tarnowskie Góry  3 : KS Orzeł Bobrowniki
KS Orkan Dąbrówka Wielka  1 : LKS PIAST OŻAROWICE
TS Iskra Lasowice  4 : LKS Orzeł Nakło Śl.
UKS Sokół Zbrosławice  3 : LKS Tempo Stolarzowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kalendarium

2023-01-05
czwartek

Marcin Osmańczyk

Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 0

Liczba odwiedzin łącznie: 46733

Statystyki Szczegółowe

TRENINGI

Treningi:
Wtorek i Czwartek 18:00
Ul. Sportowa 8, 41-936 Bytom

Spotkania