Terminarz dla klubu: LKS Orzeł Nakło Śl.

Sezon: Sezon 2020/21

Klasa A

Rodzaj Kolejka Data Gospodarze Wynik Goście
L 1 2020-08-08 17:00 LKS Tempo Stolarzowice 1 : 3 LKS Orzeł Nakło Śl.
L 3 2020-08-22 17:00 LKS Orzeł Nakło Śl. 3 : 4 KS Nitron Krupski Młyn
L 4 2020-08-29 17:00 LKS Przyszłość Chechło Nowe 1 : 4 LKS Orzeł Nakło Śl.
L 5 2020-09-05 16:00 LKS Orzeł Nakło Śl. 2 : 3 TS Iskra Lasowice
L 6 2020-09-13 11:00 UKS Sokół Zbrosławice 1 : 9 LKS Orzeł Nakło Śl.
L 7 2020-09-19 16:00 LKS Orzeł Nakło Śl. 3 : 1 LKS Iskra Połomia
L 8 2020-09-26 16:00 KS Orkan Dąbrówka Wielka 1 : 6 LKS Orzeł Nakło Śl.
L 9 2020-10-03 15:00 LKS Orzeł Nakło Śl. 1 : 0 TS Gwarek II Tarnowskie Góry
L 11 2020-10-17 15:00 LKS Orzeł Nakło Śl. 1 : 6 LKS Żyglin
L 12 2020-10-25 14:00 PTS Rodło Górniki 1 : 5 LKS Orzeł Nakło Śl.
L 13 2020-10-31 14:00 LKS Orzeł Nakło Śl. 7 : 1 KS Orzeł Bobrowniki
L 14 2020-11-07 14:00 LKS PIAST OŻAROWICE 3 : 2 LKS Orzeł Nakło Śl.
L 10 2020-11-11 13:00 LKS Orzeł Nakło Śl. 2 : 0 GKS Rozbark Bytom
L 15 2020-11-14 13:30 LKS Orzeł Nakło Śl. 4 : 0 LKS Unia Świerklaniec
L 21 2021-04-24 17:00 LKS Orzeł Nakło Śl. 7 : 1 UKS Sokół Zbrosławice
L 22 2021-05-01 11:00 LKS Iskra Połomia 1 : 4 LKS Orzeł Nakło Śl.
L 23 2021-05-08 17:00 LKS Orzeł Nakło Śl. 0 : 2 KS Orkan Dąbrówka Wielka
L 16 2021-05-12 18:00 LKS Orzeł Nakło Śl. 5 : 0 LKS Tempo Stolarzowice
L 24 2021-05-16 11:00 TS Gwarek II Tarnowskie Góry 0 : 1 LKS Orzeł Nakło Śl.
L 25 2021-05-22 17:00 GKS Rozbark Bytom 4 : 3 LKS Orzeł Nakło Śl.
L 27 2021-05-29 17:00 LKS Orzeł Nakło Śl. 2 : 1 PTS Rodło Górniki
L 28 2021-06-05 17:00 KS Orzeł Bobrowniki 2 : 5 LKS Orzeł Nakło Śl.
L 29 2021-06-12 17:00 LKS Orzeł Nakło Śl. 5 : 2 LKS PIAST OŻAROWICE
L 18 2021-06-16 18:00 KS Nitron Krupski Młyn 2 : 3 LKS Orzeł Nakło Śl.
L 30 2021-06-19 17:00 LKS Unia Świerklaniec 0 : 3 LKS Orzeł Nakło Śl.
L 26 2021-06-22 18:00 LKS Żyglin 0 : 3 LKS Orzeł Nakło Śl.
L 19 2021-06-26 17:00 LKS Orzeł Nakło Śl. 2 : 3 LKS Przyszłość Chechło Nowe
L 20 2021-06-30 18:00 TS Iskra Lasowice 4 : 0 LKS Orzeł Nakło Śl.

Składki

Moja Płatność

LikeBox

Tabela

Terminarz

PTS Rodło Górniki

Kolejka: 20

LKS Iskra Połomia  3 : LKS Unia Świerklaniec
LKS Przyszłość Chechło Nowe  5 : KS Nitron Krupski Młyn
TS Gwarek II Tarnowskie Góry  3 : KS Orzeł Bobrowniki
KS Orkan Dąbrówka Wielka  1 : LKS PIAST OŻAROWICE
TS Iskra Lasowice  4 : LKS Orzeł Nakło Śl.
UKS Sokół Zbrosławice  3 : LKS Tempo Stolarzowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kalendarium

2023-01-05
czwartek

Marcin Osmańczyk

Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 0

Liczba odwiedzin łącznie: 46733

Statystyki Szczegółowe

TRENINGI

Treningi:
Wtorek i Czwartek 18:00
Ul. Sportowa 8, 41-936 Bytom

Spotkania