2020-07-29 14:15  -  PTS Rodło Górniki

Zapowiedź I kolejki

Zapowiedź I kolejki
Herb klubu PTS Rodło Górniki
Herb klubu UKS Sokół Zbrosławice

PTS Rodło Górniki

vs

UKS Sokół Zbrosławice

0

:

0

Już tylko 9 dni dzieli nas od pierwszego meczu nowego sezonu! Po 5 sezonach nasz PTS wraca na ligowe boiska Klasy A! Będzie to wielki sprawdzian dla drużyny trenera Artura Grzesika swoich umiejętności na tle rywali z wyższej ligi. W pierwszym meczu zagramy z UKS Sokół Zbrosławice. Rywal zza miedzy jest nam dobrze znany z meczy rozgrywanych jeszcze na boiskach B-klasy. Jednak od tamtej pory wiele zmieniło się w drużynie, która w ubiegłym sezonie zakończyła rozgrywki na ostatnim miejscu po rundzie jesiennej. Czy ofensywa gości zdoła przebić naszą ścianę obronną, która była kluczowym sukcesem naszych wyników? Na to i wiele innych pytań poznamy odpowiedź już wkrótce! 

W pozostałych meczach do Żyglina zawita nasz następny rywal i jeden z ostatnich sparingpartnerów Iskra Połomia. Unia zagra z Nitronem, który dziś gra z Orłem Miedary w Pucharze Polski. Połomia w wymienionym pucharze zagra z II krotnym mistrzem Polski Polonią Bytom. GKS Rozbark podejmie Orkan, a Nakło pojedzie do Stolarzowic. Do beniaminków z Ożarowic i Bobrownik kolejno zawitają Przyszłość Chechło Nowe i Iskra Lasowice. Gwarek II Tarnowskie Góry (4 beniaminek) pauzuje. 

Wszystkich zapraszamy na Sportową 8 w niedzielę 09.08.2020! Obostrzenia panujące na naszym obiekcie będą podane wkróce.

Dane meczowe:

Data rozgrywek:
2020-08-09 17:00
Gospodarze:
PTS Rodło Górniki
Goście:
UKS Sokół Zbrosławice

Skład:

Zawodnik Pozycja Czas Zmiennik
Szymon Borkowski bramkarz
Mariusz Żywiołek obrońca
Michał Osmańczyk obrońca
Rafał Nowak obrońca
Adam Kłaczka pomocnik
Grzegorz Zieliński pomocnik
Marcin Osmańczyk pomocnik
Piotr Nietsch pomocnik
Artur Siedlarczyk napastnik
Mateusz Haraziński napastnik
Filip Ogaza obrońca/pomocnik

Ławka rezerwowych:

Piotr Skrzypiec, Tomasz Osadców, Adam Osmańczyk, Bartłomiej Pietras, Paweł Kwiatkowski, Konrad Obwiosło, Damian Chruściński, Adrian Grabowy